top of page

PROČ MÍT SVOJI ENCHANT SVATEBNÍ KOORDINÁTORKU?

Místo, catering, tiskoviny, výzdoba, ... Plánujete svatbu Vašich snů a zjišťujete kolik je toho vlastně potřeba zařídit a nachystat, na co nezapomenout? Uvažovali jste o službách svatební koordinátorky? Jedním z Vašich nejčastějších dotazů je právě na její největší výhody a proč je tak super ji na Vaši svatbě mít. V tomto článku se tedy zaměříme na benefity svatební koordinátorky. Tak pojďme na to!


 

PROFESIONÁLNÍ VEDENÍ


Máme dlouholeté zkušenosti a know-how, které pomohou zajistit, aby Váš den proběhl hladce a bez stresu. Jsme k dispozici po celý den nejen Vám, ale i všem svatebčanům. Všichni budou vědět, co a kdy se bude dít.
DETAILNÍ PLÁNOVÁNÍ


Postaráme se o veškeré plánování před samotným dnem D, což Vám ušetří kupu času a energie. Můžete se tak soustředit na důležité věci, jako je výběr šatů nebo výběr dortíků. :)

Jako dárek od nás dostanete i svatební plánovač, do kterého si můžete vše zapisovat. A až ho za pár let vytáhnete a přečtete, určitě uroníte nejednu slzu při vzpomínce na to, jak příjemné plánování to bylo.


KONTAKTY


Spolupracujeme s ověřenými dodavateli svatebních služeb - catering, sweet bar, květiny, hudba, doprava, doprovodný program a další. Nabídneme Vám různorodé možnosti a pomůžeme Vám se mezi nimi snadněji rozhodnout pro tu nejlepší. Postaráme se o komunikaci a koordinaci všech dodavatelů tak, aby byli všichni včas na svém místě. Za naše dodavatele se můžeme zaručit.STRESOVÝ MANAGEMENT


Organizace svatby může být pro mnohé velmi stresující. Postaráme se o veškerý stres a starosti, takže se budete moci plně soustředit na radostný den a nebudete tak zatěžovat rodinu ani své přátelé. I ti si tedy Váš den užijí naplno.KREATIVNÍ NÁPADY


Do Vaší svatby můžeme přinést nové a originální nápady. Máme zkušenosti s designem a dekorací, a pomůžeme Vám tak vytvořit jedinečnou a působivou atmosféru, která se hodí k Vašemu osobitému stylu.

Ať už se rozhodnete pro minimalistickou či okázalou výzdobu, pro svatbu na zámku či na statku, pro svatbu ve dvou nebo pro stovky lidí - vždy bude taková, jakou si ji přejete mít. Žádný nápad není špatný, každý nápad je výzvou.

ŘEŠENÍ NEPŘEDVÍDATELNÝCH SITUACÍ


Změna počasí? Fotograf se opozdil? Dort se ve vysokých teplotách začal roztékat? Opilý příbuzný? Ne vždy může jít všechno podle plánu. Nechte to na nás, ušetříme Vám nervy i čas, a vše vyřešíme. A nejspíš ani nepoznáte, že se něco dělo :)ŘÍZENÍ ROZPOČTU


Pomůžeme Vám sestavit rozpočet a budeme ho udržovat pod kontrolou. Pomůžeme Vám najít nejlepší možnosti v rámci Vašeho rozpočtu. Pokud se Vám zdála služba koordinátorky do teď zbytečná, věřte, že správná koordinátorka Vám peníze ještě ušetří.
PŘÁTELSTVÍ


Vztahy jsou pro nás tím nejcennějším. Nechceme být jen koordinátorkami, na které se po svatbě zapomene. Chceme být Vašimi kamarádkami, Vašimi průvodkyněmi k vysněnému dni, který je pro nás stejně důležitý, jako pro Vás. Chceme se otisknout do Vašeho srdce a budeme moc rády, když nám to dovolíte.Tak co? Pomohly jsme Vám trošku s rozhodováním? Něco Vás zajímá? Rezervujte si online konzultaci ZDARMA. 

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page